Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

لیست نامزدهای دریافت جوایز مراسم Game Awards 2020 اعلام شد

0

مراسم Game Awards 2020 بیست و یکم آذر ماه به صورت پخش آنلاین برگزار خواهد شد. لیست بازی‌های نامزد شده برای این مراسم در زیرمجموعه‌های مختلف از جمله بهترین کارگردانی، بهترین کارگردانی هنری، بهترین روایت و بهترین بازی سال به تازگی اعلام شده است که در ادامه آن را با شما خوانندگان عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

بازی اخیر و پر سر و صدای The Last of Us Part II از استودیوی Naughty Dog با نامزدی در 10 زیرمجموعه از جمله بهترین بازی سال پیشتاز این لیست است. از سایر بازی‌های برگزیده در این لیست می‌توان به نامزدی Animal Crossing: New Horizons در 3 زیرمجموعه، Doom Eternal در 4 زیرمجموعه، Final Fantasy VII Remake در 6 زیرمجموعه، Ghost of Tsushima در 7 زیر مجموعه و بازی Hades در 8 زیرمجموعه اشاره کرد.

 

چهار بازی از پنج بازی که در بالا اشاره شد، به همراه Half-Life: Alyx نامزد دریافت جایزه برای بهترین کارگردانی هستند. همچنین Final Fantasy VII Remake به همراه Ghost of Tsushima و Hades و 13 Sentinels: Aegis Rim و The Last of Us Part II کاندید دریافت جایزه برای بهترین روایت هستند. چهار بازی‌ای که در لیست‌های قبلی مشترک هستند با Ori and The Will of Wisps بر سر جایزه بهترین کارگردانی هنری رقابت می‌کنند.

 

بازی Fall Guys: Ultimate knockout نیز از اقبال برخوردار بوده و در 4 زیرمجموعه از 30 بخش جوایز مراسم Game Awards 2020 حضور دارد. یکی از این بخش‌ها بهترین بازی مولتی‌پلیر است که در آن باید با Among Us و Animal Crossing: New Horizons و COD Warzone و Valorant رقابت کند.

 

برندگان هر یک از این بخش‌ها در پخش آنلاین مراسم Game Awards 2020 در 21 آذر ماه معرفی خواهند شد. بینندگان می‌توانند در وبسایت رسمی این مراسم به بازی مورد علاقه خود رای بدهند.

 

لیست کامل نامزدهای دریافت جوایز مراسم Game Awards 2020

 

بهترین بازی سال:

  • Animal Crossing: New Horizons
  • Doom Eternal
  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • The Last of Us Part II

بهترین کارگردانی:

  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • Half-Life: Alyx
  • The Last of Us Part II

بهترین روایت:

  • 13 Sentinels: Aegis Rim
  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • The Last of Us Part II

بهترین کارگردانی هنری:

  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • Ori and the Will of the Wisps
  • The Last of Us Part II

بهترین موسیقی متن:

  • Doom Eternal
  • Final Fantasy VII Remake
  • Hades
  • Ori and the Will of the Wisps
  • The Last of Us Part II

بهترین طراحی صدا:

  • Doom Eternal
  • Half-Life: Alyx
  • Ghost of Tsushima
  • Resident Evil 3
  • The Last of Us Part II

بهترین نقش‌آفرینی:

  • Ashley Johnson as Ellie – The Last of Us Part II
  • Laura Bailey as Abby – The Last of Us Part II
  • Daisuke Tsuji as Jin Sakai – Ghost of Tsushima
  • Logan Cunningham as Hades – Hades
  • Nadji Jeter as Miles Morales – Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

بهترین بازی تاثیرگذار:

  • If Found…
  • Kentucky Route Zero: TV Edition
  • Spiritfarer
  • Tell Me Why
  • Through the Darkest of Times

بهترین بازی در حال پیشرفت:

  • Apex Legends
  • Call of Duty: Warzone
  • Destiny 2
  • Fortnite
  • No Man’s Sky

بهترین بازی مستقل:

  • Carrion
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Hades
  • Spelunky 2
  • Spiritfarer

بهترین بازی موبایل:

  • Among Us
  • Call of Duty Mobile
  • Genshin Impact
  • Legends of Runterra
  • Pokemon Cafe Mix

بهترین پشتیبانی بازی:

  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Fortnite
  • No Man’s Sky
  • Valorant

بهترین VR/AR:

  • Dreams
  • Half-Life: Alyx
  • Marvel’s Iron Man VR
  • Star Wars: Squadrons
  • The Walking Dead: Saints & Sinners

ابداع در دسترسی:

در همین خصوص..
  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Grounded
  • Hyperoot
  • The Last of Us Part II
  • Watch Dogs: Legion

بهترین بازی اکشن:

  • Doom Eternal
  • Hades
  • Half-Life: Alyx
  • Nioh 2
  • Streets of Rage 4

بهترین بازی اکشن/ماجراجویی:

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Ghost of Tsushima
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Star Wars: Jedi Fallen Order
  • The Last of Us Part II

بهترین بازی RPG (نقش‌آفرینی):

  • Final Fantasy VII Remake
  • Genshin Impact
  • Persona 5 Royal
  • Wasteland 3
  • Yakuza: Like A Dragon

بهترین بازی مبارزه:

  • Granblue Fantasy: Versus
  • Mortal Kombat 11 Ultimate
  • Street Fighter V: Champion Edition
  • One Punch Man: A Hero Nobody Knows
  • Under Night In-Brith EXE: Late(CL-R)

بهترین بازی خانواده:

  • Animal Crossing: New Horizons
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Mario Kart Live: Home Circuit
  • Minecraft Dungeons
  • Paper Mario: The Origami King

بهترین بازی استراتژی:

  • Crusader Kings III
  • Desperados III
  • Gear Tactics
  • Minecraft Flight Simulator
  • XCOM: Chimera Squad

بهترین بازی ورزشی:

  • Dirt 5
  • F1 2020
  • FIFA 21
  • NBA 2K21
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

بهترین مولتی‌پلیر:

  • Among Us
  • Animal Crossing: New Horizons
  • Call of Duty: Warzone
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Valorant

بهترین تولیده کننده محتوای سال:

  • Alanah Pearce
  • Jay Ann Lopez
  • Nickmercs
  • TimTheTatMan
  • Valkyrae

بهترین بازی تازه معرفی شده:

  • Carrion
  • Mortal Shell
  • Raji: An Ancient Epic
  • Roki
  • Phasmophobia

بهترین بازیکن Esport:

  • Ian “Crimsix” Porter – Call of Duty
  • Heo “Showmaker” Su – League of Legends
  • Kim “Canyon” Geon-Bu – League of Legends
  • Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro – Call of Duty
  • Matthieu “Zywoo” Herbaut – CS:GO

بهترین مربی Esport:

  • Danny “Zonic” Sorensen – CS:GO
  • Dae-Hee “Crusty” Park – Overwatch League
  • Fabian “Grabbz” Lohmann – League of Legends
  • Lee “Zefa” Jae-Min – League of Legends
  • Raymond “Rambo” Lussier – Call of Duty

بهترین رویداد Esport:

  • Blast Premier: Spring 2020 European Finals – CS:GO
  • Call of Duty League Championship 2020 – Call of Duty
  • IEM Katowice 2020 – CS:GO
  • League of Legends World Championship 2020 – League of Legends
  • Overwatch League Grand Finals 2020 – Overwatch

بهترین بازی Esport:

  • Call of Duty: Modern Warfare
  • Counter-Strike: Global Offensives
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Valorant

بهترین میزبان Esport:

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • James “Dash” Patterson
  • Jorien “Sheever” Van Der Heijden

بهترین تیم Esport:

  • Damwon Gaming – League of Legends
  • Dallas Empire – Call of Duty
  • G2 Esports – League of Legends
  • San Francisco Shock – Overwatch League
  • Team Secret – DOTA 2
منبع GameSpot

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.